Taniec Brzucha

 

Taniec Brzucha, to jeden z najbardziej kobiecych i najstarszych tańców na świecie! Jego główną zaletą jest to, że może go tańczyć każda kobieta i nie ma znaczenia w jakim jest wieku. Dużą zaletą w tym stylu tanecznym są krągłości kobiecego ciała, które są pięknie podkreślane przez zmysłowe i delikatne ruchy bioder i ramion.

Dodatkową zaletą tańca brzucha jest to, że jest bardzo zdrowy. Ma zbawienny wpływ na nasz kręgosłup, rozluźnia mięśnie pleców, czy dna miednicy a dodatkowo rzeźbi uda i pośladki. Czego więc chcieć więcej – nic tylko tańczyć!

Taniec brzucha, czyli po arabsku Raks SharkiJest, to taniec pełen kontrastów: pełen zmysłowej kobiecości, jak i niewinnej, dziewczęcej kokieterii pozwala w subtelny sposób wyrazić całą gamę emocji i uwolnić kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń. W obrębie tańca orientalnego wyróżniamy różne style np. taniec klasyczny, folklor czy drum solo (taniec do bębnów).

 

Poziom:

Taniec Brzucha - poziom początkujący

Poziom: początkujący

Taniec Brzucha, czyli po arabsku Raks Sharki to jeden z najbardziej kobiecych i najstarszych tańców na świecie! Przede wszystkim jego główną zaletą jest to, że każda kobieta może tańczyć, ponieważ jest bardzo

TB2449
Rusza od 13 czerwiec 2018
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki II p.
Dzień: środa 19:00 - 20:00
Zaj. 1 x tydz. (4 zaj. x 1h) Zapisz sie
czytaj więcej