Wakacyjne Kursy dla Singli

Mamy dla Was wakacyjną propozycję dwóch kursów tańca dla Singli w rytmach DISCO lub LATINO. Jest to doskonała okazja do nauczenia się w szybkim tempie kroków i figur do najbardziej popularnych przebojów tanecznych lata. Jeżeli wybierasz się na wesele, albo lubisz chodzić na letnie imprezy taneczne, to każdy z tych kursów pozwoli Ci nabyć umiejętności, dzięki którym nie tylko będziesz dobrze się bawił, ale ułatwi Ci nawiązywanie nowych znajomości i wspólną zabawę. Jeżeli zdecydujesz się wybrać oba, będzie to podwójna dawka pozytywnej energii, szybsze roztańczenie ciała, a co za tym idzie szybciej będziesz się uczyć i dodatkowo za drugi kurs zapłacisz mniej.

WAKACYJNY KURS W RYTMIE LATINO

Wśród wakacyjnymi przebojów ostatnich lat dominują rytmy latynoamerykańskich. Żywa, rytmiczna, wesoła muzyka zachęca do tańca, jednak rytm jest tak różny od znanego nam "raz, dwa, trzy, cztery", że nie bardzo wiemy jak sobie z nim poradzić, nie mówiąc już o tańczeniu w parze. Proponujemy zatem naukę trzech tańców - SALSĘ, BACHATĘ i KIZOMBĘ w wersji niezwykle przystępnej - dzięki którym bez problemu poradzisz sobie z gorącymi rytmami lata. Poznasz podstawowe kroki i proste, efektowne figury do każdego z tych tańców oraz nauczysz się jak miękko kołysać biodrami w rytm muzyki.

WAKACYJNY KURS W RYTMIE DISCO

Na tym kursie nauczysz się kroków do najbardziej popularnej muzyki tanecznej właśnie w rytmie "raz, dwa,trzy, cztery", a nawet "pięć, sześć". nauczymy Cię DISCO SAMBY do szybkiej muzyki, DISCO SWINGA do wolnej oraz ROCK'N'ROLL'a. Poznasz proste i ciekawe figury do każdego z tych tańców.

Każdy z kursów zaczyna się w sierpniu i obejmuje 4 spotkania po 1,5h. Koszt jednego kursu to 160 zł. Jeżeli zdecydujesz się na oba, wtedy koszt drugiego to 100 zł.

Zapisz się już dziś!

Poziom:

Wakacyjne Kursy dla Singli w RYTMIE LATINO

Poziom: początkujący

Mamy dla Was wakacyjną propozycję dwóch kursów tańca dla Singli w rytmach DISCO lub LATINO. Jest to doskonała okazja do nauczenia się w szybkim tempie kroków i figur

czytaj więcej