Disco, Swing & Rock’n'Roll dla singli i par

 

Mamy dla Was ciekawą propozycję kursu, na którym nauczysz się trzech różnych stylów tanecznych -  DISCO, WEST COAST SWING i ROCK’N’ROLL. Jest to praktyczny zestaw tańców, których umiejętność przyda się na każdej imprezie tanecznej.

DISCO w parach, to taniec użytkowy tańczony w parze do muzyki disco i pop. Proste, wręcz schematyczne kroki i przejścia taneczne pozwolą Ci bez dużego wysiłku szybko opanować ten taniec i poczuć się pewnie na parkiecie! Disco w parach jest tańcem bardzo uniwersalnym, który z powodzeniem wykorzystasz na każdej imprezie czy weselu.

ROCK’N’ROLL natomiast jest tańcem, który od połowy lat 50-tych do dzisiaj porywa do tańca na każdej imprezie. Jest to energiczny i niemal szalony taniec, który obfituje w ciekawe kroki oraz masę efektownych figur i przejść tanecznych.

WEST COAST SWING to taniec w parach, którego historia sięga lat 50-tych XX-tego wieku. Wywodzi się z tańca lindy hop i stąd jego swingowa historia z jazz’em i blues’em w tle. Jest to taniec uniwersalny, który cały czas się rozwija i dostosowuje do teraźniejszych trendów muzycznych, dzięki temu może być tańczony do większości utworów muzycznych puszczanych w radio czy na imprezach. Jego największą zaletą jest to, że daje możliwość improwizacji, a to z kolei powoduje, że jest najbardziej swobodnym i uniwersalnym tańcem jaki istnieje.

Zajęcia prowadzi charyzmatyczna para instruktorów - Anna i Piotr Makowieccy

Poziom:

Disco, Swing & Rock'n'Roll dla singli i par

Poziom: początkujący

Nauka trzech różnych stylów tanecznych DISCO, WEST COAST SWING i ROCK’N’ROLL.
Jest to praktyczny zestaw tańców, których umiejętność przyda się na każdej imprezie

DSR2532
Rusza od 18 styczeń 2019
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki II p.
Dzień: piątek 19:15 - 20:30
Zajęcia 1 x tydz. (4 zaj. x 1,15h) Zapisz sie
czytaj więcej