Broadway Jazz

 

Broadway Jazz to rodzaj tańca, który możemy zobaczyć w musicalach i w rewiach tanecznych. Łączy on wiele stylów tanecznych, które są wykonywane do najsławniejszych kawałków muzycznych w najpopularniejszych musicalach - od "Chicago" po "Cabaret".

Jest to bardzo zjawiskowy styl tańca, który będziemy poznawać od zupełnych podstaw. Tańczyć będziemy do znanych utworów, a wszystkie pokazywane kroki, ruchy i gesty, zostaną zebrane w ciekawą choreografię, która pozwoli nam oddać charakter wybranej muzyki. Tutaj skupiamy się na celu, charakterze i aktorstwie, i to wszystko wykorzystamy w tańcu.  

Jest to niezwykle kobiecy styl tańca, który pozwala wydobycie swojego temperamentu i zmysłowości. Na pewno pozwoli nam przenieść się wyobraźnią do kolorowego Moulin Rouge.

Broadway Jazz angażuje całe ciało, a charakter poszczególnych elementów tanecznych będzie ciągle się zmieniał - od łagodnych i zmysłowych, po ostre i dynamiczne. Jest to wyjątkowy styl taneczny, który ze względu na swoją różnorodność, genialną muzykę i jej aktorską interpretację, da nam dużo satysfakcji i pozwoli nam bardziej otworzyć się w tańcu.

 

Poziom:

Broadway Jazz poziom początkujący

Poziom: początkujący

Kursu Broadway Jazz, to zajęcia charakteryzujące się różnorodnością stylów tanecznych. Każdy z nich ma oddać charakter muzyki do której układana jest choreografia. Nie jet to jednak tyko nauka kroków

BJ2641
Rusza od 25 wrzesień 2020
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki
Dzień: piątek 18:30 - 19:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz. (4 zaj. X 1 h) Zapisz sie
czytaj więcej