Taniec Towarzyski dla MŁODZIEŻY

Wielkimi krokami zbliża się Twój bal maturalny lub po prostu w końcu nadszedł czas na to, by na parkiecie zacząć poruszać się w parze bez stresu i plączących się z nerwów nóg? Dzięki naszym kursom tańca towarzyskiego dla młodzieży zawładniesz każdym parkietem, a znajomi będą Ci zazdrościć nowych umiejętności!

Od walca angielskiego po szalone rytmy disco

W trakcie naszych zajęć poznasz tańce standardowe – walc angielski, walczyka, tango i quickstepa, a także latynoamerykańskie, czyli zmysłową sambę, rumbę, salsę i bachatę oraz żywiołową cha-chę i jive’a. Poza tym na organizowanych przez nas kursach tańca towarzyskiego dla młodzieży uczymy kroków disco samby, disco swinga oraz rock’n’rolla – doskonale sprawdzających się na każdej imprezie.

Tak różnorodne zestawienie stylów sprawi, że po naszych zajęciach bez problemu odnajdziesz się w rytmie wolnej, jak i szybkiej muzyki. Będziesz królować na parkiecie w klubie, a także zaimponujesz wszystkim ciociom lub wujkom na kolejnym weselu.

Nie tylko kroki i figury

Oczywiście udział w jednym z naszych kursów tańca towarzyskiego dla młodzieży pozwoli Ci nauczyć się podstawowych, a na późniejszych etapach zaawansowanych kroków i figur poszczególnych stylów. W trakcie zajęć wyrobisz sobie jednak także poczucie rymu, opanujesz prawidłową postawę i nauczysz się prowadzić partnerkę bądź właściwie reagować na prowadzenie.

Co jednak najważniejsze nasze kursy tańca towarzyskiego dodadzą Ci pewności siebie i staną się jedną z Twoich ulubionych form spędzania wolnego czasu. W trakcie ćwiczeń i nauki różnych układów świetnie bawimy się w rytm najlepszej muzyki, dając się jej ponieść i czerpiąc z niej wiele pozytywnej energii!

Przełam swoją nieśmiałość i zapisz się na nasz kolejny kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży! Udowodnij swoim znajomym, że Ty także możesz swobodnie czuć się na parkiecie, i zachwyć swoją partnerkę lub partnera na najbliższej imprezie lub studniówce.

UWAGA: Kursy odbywają się wyłącznie w trakcie roku szkolnego. W wakacje nowo nabyte umiejętności wykorzystujemy na parkiecie!

 

Poziom:

Taniec Towarzyski dla MŁODZIEŻY poziom początkujący

Poziom: początkujący

Jest to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się tańczyć. Każdy taniec pokazywany jest od podstaw. Na zajęcia można przyjść się w parze lub osobno.

Program kursu
TTM2652
Rusza od 17 listopad 2020
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki II p.
Dzień: wtorek 17:00 - 18:30
Zaj. 1 x w tyg. po 1,5 godz. Zapisz sie
czytaj więcej

Taniec Towarzyski dla MŁODZIEŻY poziom początkujący ROZPOCZĘTY

Poziom: początkujący rozpoczęty

Jest to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się tańczyć. Każdy taniec pokazywany jest od podstaw. Na zajęcia można przyjść się w parze lub osobno.

Program
TTM2643
Rusza od 28 wrzesień 2020
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki II p.
Dzień: poniedziałek 17:00 - 18:30
Zaj. 1 x w tyg. 1,5 godz. Zapisz sie
czytaj więcej

Taniec Towarzyski dla MŁODZIEŻY poziom średniozaawansowany

Poziom: średniozaawansowany

Wznawiamy zajęcia. Prosimy o potwierdzenie SMS-em swoją chęć kontynuacji zajęć obecności - tel. 501 607 805 (prosimy o podanie imienia i nazwiska, ułatwi nam to pracę :)

Kontynuacja

TTM2578 Grupa rozwiązana, zapraszamy w środę lub poniedziałek o 18:30
Rusza od 08 wrzesień 2020
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki II p.
Dzień: wtorek 17:00 - 18:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1,5 godz. (4 zaj. X 1,5 h) Zapisz sie
czytaj więcej