replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

Kurs tańca użytkowego Warszawa - Szkoła Tu się Tańczy

Kurs tańca użytkowego w Warszawie

W naszej szkole wszystkie proponowane kursy w parach (z wyjątkiem kursu dla narzeczonych, który jest kursem przygotowującym do pokazu) są nauczane w formie użytkowej, czyli takiej, żeby można było swobodnie bawić się na każdej imprezie tanecznej.
Uczymy tak, żeby w łatwy, skuteczny i przyjemny sposób opanować kroki taneczne i skorzystać z tych umiejętności na imprezie. 
Taniec użytkowy, to taniec dla przyjemności, którym można bawić się wspólnie w parze przy muzyce.
Jest to taniec dla wszystkich. Tańczy się go dla rozrywki, w celach towarzyskich.

Zwykle chcemy zacząć naukę od tańców najbardziej użytecznych, czyli takich, które pozwolą nam zatańczyć do każdej muzyki na imprezie.

Takim najczęściej wybieranym w naszej szkole i najbardziej uniwersalnym kursem jest Taniec Towarzyski, który na poziomie podstawowym w programie ma głównie tańce najbardziej popularne – czyli disco samba, disco swing, rock’n’roll, salsa, walc, tango.
Na tym kursie proponujemy również inne tańce towarzyskie, które rzadziej uda się nam zatańczyć na imprezach, ale te tańce mają bardzo duże znaczenie w proponowanym przez nas procesie nauczania.
Każdy z nich ma inny rodzaj ruchu, bo kroki są inne i tańczy się go do innej muzyki. Dzięki temu możemy lepiej roztańczyć swoje ciało, musimy skoordynować ruchy, uczymy się rozróżniać rytmy i muzykę. 
To bardzo przyspiesza proces nauczania, że w rezultacie, te najprostsze i najbardziej popularne tańce stają się zbyt proste i nasi kursanci chcą kontynuować naukę tych innych, mniej popularnych tańców towarzyskich – stąd w naszej szkole tak wiele poziomów nauczania.


Dla osób, które chcą bardziej rozwijać się w tańcach, które pozwolą bawić się do większości popularnych utworów na imprezach proponujemy kursy z nauka konkretnych, osobnych tańców – Modern Jive, West Coast Swing i dodatkowo Rock’n’Roll. Dwóch pierwszych nie ma w programie kursu Tańca Towarzyskiego.

Zwykle przygodę z tańcem, rozpoczyna się od kursu tańca lub zajęć, na których pokazywane są kroki w najprostszej formie, właśnie w formie użytkowej.

Z czasem, uczymy się coraz więcej i szybciej, a taniec zaczyna sprawiać nam więcej przyjemności. Chcemy się doskonalić w danej dziedzinie i staje się ona naszą pasją. Dla niektórych do tego stopnia, że chcą tańczyć już nie tylko w formie użytkowej na imprezach,  ale chcą występować na pokazach tańca a nawet na turniejach tanecznych. Wiek nie stanowi tu ograniczeń.

Zatem zapraszamy na nasze kursy, być może taniec stanie się Waszą pasją!