replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

Szkoła tańca dla narzeczonych Warszawa - kursy, lekcje pierwszego tańca - Szkoła Tu się Tańczy

Kursy pierwszego tańca dla narzeczonych w Warszawie

 

Tradycyjnie zabawę weselną rozpoczyna pierwszy taniec Pary Młodej. Koncentruje uwagę wszystkich gości, ale też buduje wspólne wspomnienia świeżo upieczonych małżonków. Jest ważną częścią tradycyjnej zabawy weselnej, dlatego ważne jest aby wypadł dobrze. My pomagamy Wam stworzyć idealne wspomnienie i przygotować wspaniałe otwarcie hucznej biesiady.


Zapraszamy na kursy tańca i LEKCJE INDYWIDUALNE.

Kursy dla narzeczonych:

Są to zajęcia grupowe, na których przygotowujemy pary do pierwszego tańca.

Proponujemy dwa rodzaje kursów - przygotowujące do WALCA ANGIELSKIEGO lub do WALCA WIEDEŃSKIEGO

Walc angielski jest tańcem wolnym, a krok podstawowy jest prosty, więc na jego bazie można zbudować atrakcyjną choreografię, przeplatając ją ciekawymi figurami i pozamiWolne tempo pozwala poradzić sobie z zatańczeniem nawet trudnych figur.

Walc wiedeński jest tańcem szybszym i wirowym, ale krok podstawowy jest na tyle prosty i naturalny, że bez problemu, można bardzo szybko go opanować. Na choreografię składają się różne przejścia i kombinacje kroków, które w efekcie tworzą atrakcyjną choreografię.

Do obu tańców jest duży wybór pięknych utworów, więc bez problemu można dobrać ten wyjątkowy, który będzie podobał się wszystkim gościom.

Proponujemy również zajęcia z rozszerzonym programem nauczania, gdzie oprócz przygotowania do pierwszego tańca, nauczane są kroki taneczne do muzyki, do jakiej będą bawić się goście na Waszym weselu. Do szybkiej muzyki pop i disco proponujemy disco sambę, do wolniejszej – disco swinga, pokazane będą kroki podstawowe i kilka prostych figur, dodatkowo krok podstawowy do walczyka i rock’n’rolla.
Z naszego doświadczenia wiemy, że nauka dodatkowych tańców ma bardzo korzystny wpływ na naukę tego najważniejszego tańca, walca angielskiego, czy wiedeńskiego.

Kursy tańca dla narzeczonych, to nauka tańca w grupie innych par, które przygotowują się do tej samej ceremonii weselnej. Takie towarzystwo bardzo dopinguje do nauki i jednocześnie pomaga pozbyć się stresu, który towarzyszysz występom przed publicznością.

Lekcje dla narzeczonych

Są to indywidualne zajęcia pary i instruktora, na które można umówić się w dogodnym dla siebie czasie. Lekcje indywidualne polecane są dla par, które mają swój wyjątkowy utwór muzyczny, inny niż ten, który jest w naszej ofercie kursów, albo zależy im na indywidualnej choreografii lub po prostu nie mogą uczęszczać na regularne zajęcia

Często pary, które ukończyły kurs dla narzeczonych, umawiają się na kilka dodatkowych  lekcji indywidualnych, żeby doszlifować poznaną choreografię lub dodać do niej indywidualne rozwiązania choreograficzne.

 

Poziom:

Kurs Tańca dla Narzeczonych - WALC WIEDEŃSKI

Poziom: początkujący

Kurs przygotowuje do pierwszego tańca, którym jest walc WIEDEŃSKI, do którego układana jest prosta i atrakcyjna choreografia.

Jest to raczej szybki taniec, ale

czytaj więcej

Kurs Tańca dla Narzeczonych - WALC ANGIELSKI

Poziom: początkujący

Kurs przygotowuje do pierwszego tańca, którym jest walc ANGIELSKI, do którego układana jest prosta i atrakcyjna choreografia.

Jest to wolny taniec, który

czytaj więcej