replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

West Coast Swing dla singli i par - Kursy w parach - Szkoła Tu się Tańczy

West Coast Swing dla singli I par

 

West Coast Swing to taniec użytkowy w parach, który pomimo tego, że jego historia sięga lat 50-tych XX-tego wieku, to nadal jest bardzo popularny w kraju z którego się wywodzi, czyli, USA.

Jest to ciekawy i bardzo uniwersalny taniec, który może być tańczony do większości dzisiejszej popularnej muzyki tanecznej.

Jeżeli lubisz tańczyć w parze, to ten styl taneczny da Ci nowe możliwości improwizacji. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tańcem, to warto jest spróbować od tego stylu.

West Coast Swing to taneczna rozmowa pomiędzy partnerką i partnerem. Rozmowa oparta jest na kilku podstawowych krokach. Reszta, to improwizacja, której kierunek nadaje muzyka. Najważniejsza jest uwaga partnerów na siebie i odpowiadanie na kolejne zachowania taneczne partnera. West Coast Swing to budowanie relacji pomiędzy partnerami przy dźwiękach muzyki. 

 

Charakter tego tańca wywodzi się z lindy hopa i stąd jego swingowa historia, z jazz’em i blues’em w tle. Najważniejsze jest jednak to, że West nadal się rozwija i dostosowuje się do obecnie panujących trendów muzycznych. Duże zróżnicowanie muzyki, do której może być tańczony, możliwości improwizacji jakie daje i wszechstronność powodują, że jest obecnie najbardziej swobodnym i uniwersalnym tańcem jaki istnieje. 

Poziom:

West Coast Swing dla singli i par - poziom początkujący

Poziom: początkujący
WCS2798
Rusza od 06 czerwiec 2024
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki
Dzień: czwartek 18:30 - 19:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz. Koszt 140 zł/mc lub 330 zł/poziom (3 m-ce) Zapisz sie
czytaj więcej

West Coast Swing dla singli i par - poziom średniozaawansowany

Poziom: średniozaawansowany
WCS2789
Rusza od 09 maj 2024
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki
Dzień: czwartek 18:30 - 19:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz. Koszt 140 zł/mc lub 330 zł/poziom (3 m-ce) Zapisz sie
czytaj więcej