Ladies Latino TECHNIKA

Są to zajęcia dla tych Pań, którym nie wystarcza znajomość kroków, figur czy choreografii tanecznej i chcą poprawić jakość swojego tańca.

Naturalne jest, że naszą przygodę z tańcem zaczynamy od nauki kroków podstawowych, następnie poznajemy podstawowe figury, które łączone są w choreografię. Kolejnym etapem jest dodawanie do choreografii kolejnych, trudniejszych i bardziej atrakcyjnych figur.

Bawimy się tańcząc choreografie i cieszymy się, że nam coraz lepiej wychodzi. Potem są kolejne, inne choreografie, ale w końcu przychodzi taki moment, że zaczynamy czuć pewien niedosyt. Często z jakiegoś powodu przerywamy wtedy zajęcia, nie zdając sobie sprawy co jest tak naprawdę przyczyną.

A tak naprawdę częstym powodem jest brak poprawy jakości naszego tańca. Żebyśmy poczuły i zobaczyły, że możemy w tańcu wyglądać bardziej elegancko, że nasze nasze ruchy są bardziej precyzyjne, mamy ładne linie ciała, nogi poruszają się szybciej i rytmicznie.

Żeby to osiągnąć, musimy dowiedzieć się jak należy poprawnie wykonać kroki podstawowe do każdego tańca, musimy nauczyć się jak należy prawidłowo przemieszczać się po parkiecie, jaka powinna być właściwa praca bioder, żeby nie był to tylko kobiecy, seksowny ruch, ale ruch niezbędny do utrzymania równowagi i przemieszczania się. Dowiedzieć się i to wytrenować na zajęciach.

Zatem zapraszamy Panie, które chciały by poprawić jakość swojego tańca.

Poziom:

Ladies Latino TECHNIKA

Zajęcia są dedykowane dla osób, które znają podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich takich jak rumba, cha-cha, samba, salsa, jive.

Na zajęciach omawiana jest technika do każdego tańca. Instruktor

czytaj więcej