Musical Dance 45+

 

Musical Dance, to nowy styl tańca w naszej szkole, dedykowany dojrzałym kobietom, które chciały by spróbować coś innego.

Na zajęciach będziecie bawić się tańcem do utworów z najlepszych musicali na świecie, takich jak Chicago, Kabaret czy Grease.  To znaczy że poznacie różne style taneczne oparte na technice Broadway Jazz. Będą to proste kroki i bardzo łatwe ruchy, w charakterze muzyki do której będziecie tańczyć. 

Musical Dance to taniec do konkretnej muzyki, która ma swój charakter i styl, a przede wszystkim emocje które jej towarzyszą. Te emocje będziecie mogły wyrazić gestem, ruchem, a nawet spojrzeniem i mimiką twarzy. 

Musical Dance, to interpretacja muzyki i dobra zabawa na pograniczu tańca i aktorstwa. Być może nawet zatracisz się do tego stopnia, że wyobraźnia przeniesie Cię na światowe, wielkie sceny teatrów. Poczujesz się jak w Moulin Rouge. 

Będzie to czas spędzony na łatwych choreografiach, w których skupiamy naszą uwagę na przyjemności z ruchu raz dobrej zabawie. Zaangażujemy całe nasze ciało i pewnie też duszę, bo muzyka do której będziemy tańczyć zawsze budzi miłe emocje i nigdy się nie starzeje.

Poziom:

Musical Dance 45+ poziom początkujący

Poziom: początkujący

Kurs Musical Dance, to zajęcia dedykowane Paniom, które wolą bardziej stonowany sposób prowadzenia zajęć, tak żeby cieszyć się samym tańcem bez dużego obciążenia fizycznego. Te zajęcia w odróżnieniu

MD452640
Rusza od 25 wrzesień 2020
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki
Dzień: piątek 17:30 - 18:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz. (4 zaj. X 1 h) Zapisz sie
czytaj więcej