replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

High Heels - Taniec na Szpilkach - Kursy dla Pań i Panów Solo - Szkoła Tu się Tańczy

Taniec na szpilkach - High Heels

 

Szpilki to niezaprzeczalny atrybut kobiecości. Chociaż na co dzień wolimy założyć wygodniejsze buty, to na ważniejsze imprezy, uroczystości raczej zakładamy buty na obcasie, często na tym wysokim - szpilce.

Dlaczego wysoki obcas? Odpowiedź jest prosta, bo nasze nogi wyglądają ładniej w bucie na obcasie, a jeszcze ładniej na cienkiej szpilce. Łydka lekko się unosi, nogi wydają się dłuższe i smuklejsze, jesteśmy wyższe, a stopa wygląda ładnie i lekko. 

Eleganckie buty na obcasie dodają szyku i elegancji każdej kreacji i dla tego są takie dla nas kobiet, takie ważne. Można założyć prostą i skromną sukienkę, ale gdy założymy buty na szpilce, zaczynamy wyglądać świetnie.

Jednak sam wygląd, to nie wszystko. Ładny but przyciąga wzrok, dlatego ważne jest, żeby umieć się też w nim ładnie poruszać. Dobrym sposobem na poruszanie się z lekkością i gracją w butach na obcasach jest taniec.

Proponujemy zajęcia High Heels, czyli Taniec na Szpilkach. To obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. 

Na zajęciach stawiamy nacisk na muzykalność, pewność siebie, taniec i kobiecość. Pokazujemy podstawy techniki chodzenia na obcasach, uczymy kobiecych choreografii, w których dominują zmysłowe ruchy. Tworzymy magiczną atmosferę tańca i pasji w babskim gronie :)

Są to zajęcia skierowanie dla kobiet, które zaczynają dopiero naukę stylu High Heels i pragną w nim odnaleźć siebie.