replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

Modern Jive dla singli i par poziom początkujący - Szkoła Tu się Tańczy

Modern Jive dla singli i par poziom początkujący

Poziom: początkujący

Numer kursu Data rozpoczęcia Data zakończenia Dzień Miejsce Informacje Instruktor
MJ2709 26 kwiecień 2022 19 lipiec 2022 wtorek 18:30 - 19:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz. Koszt 120 zł/mc lub 290 zł/poziom (3 m-ce)
Pałac Kultury i Nauki Cena dot. bloku 4 kolejn. zaj. po 1h. Wykup cały poziom 12 zaj. (3 bloki po 4 zaj. x 1h = 12h) za 290 zł Beata Wójcicka
120 zł/os

Modern Jive jest bardzo prostym tańcem użytkowym tańczonym w parach. Charakteryzuje się prostym krokiem podstawowym i atrakcyjnymi figurami tanecznymi, które są łatwe do wykonania. Jest to taniec bardzo uniwersalny, bo można wykorzystać go do wolnej i szybkiej muzyki.

Na poziomie podstawowym pokazywane są łatwe do zatańczenia i zapamiętania figury, które szybko można zastosować w praktyce. Omawiane są podstawowe zasady prowadzenia partnerki do różnych kombinacji tanecznych oraz odpowiednia reakcja partnerki.

Modern Jive pozwala tworzyć mnóstwo kombinacji figur, mile widziane są efekty specjalne, tak zwane triki, które wyróżnią tańczącą parę z tłumu i pozwolą zabłysnąć na parkiecie.

Ten taniec to mieszanka zawierająca elementy różnych stylów tanecznych, takich jak West Coast Swing, Salsa, Swing, Lindy Hop, Rock and Roll.

Panowie – szczególnie Wy możecie się wykazać w tym stylu!

 

Ważne informacje:

Nieobecności

W przypadku opłaty za blok lub poziom i nieobecności na zajęciach, jest możliwość odrobienia zajęć w innym terminie, na innym kursie niż ten, na który jest się zapisanym. Warunkiem jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed zajęciami, na których się nie będzie, otrzyma się wtedy SMS-em kod, który należy okazać przed wejściem na odrabiane zajęcia. Kod ważny jest 1 miesiąc.

 

Ubiór

Na kursie nie jest wymagany specjalny strój.

Może to być tak zwany strój dzienny, taki, który jest wygodny, niekrępujący ruchów i umożliwiający podnoszenie rąk oraz swobodne wykonywanie kroków tanecznych w parze.

Dla Pań: spodnie, legginsy lub luźna spódnica, T-shirt, bluzka lub koszula, luźniejsza sukienka itp.

Dla Panów: dowolne długie spodnie (latem mogą być krótsze spodnie za kolano), T-shert, koszula, polo itp

Buty powinny być wygodne, umożliwiające swobodne stawianie kroków, dobrze trzymające się na nodze. Podeszwa najlepiej miękka i elastyczna, dająca możliwość lekkiego poślizgu (w przypadku butów sportowych raczej twarda guma/plastik). Po pierwszych zajęciach będzie można zorientować się, czy buty są odpowiednie.

Nie wymagamy specjalnych butów do tańca.

NIE POLECAMY:

  • Wąskich lub długich spódnic, które mogą uniemożliwić stawianie kroków i taniec w parze oraz bluzek utrudniających podnoszenie rąk;
  • Męskich koszulek bez rękawów i letnich spodni przed kolana;
  • Butów na miękkiej gumowej, antypoślizgowej podeszwie. Taka podeszwa utrudnia swobodne stawianie kroków, wykonywanie zwrotów i uniemożliwia wykonywanie figur obrotowych oraz dodatkowo obciąża stawy skokowe i kolanowe.
  • Butów na plastikowej, sztywnej podeszwie (grozi poślizgnięciem się na parkiecie), koturnach, szpilkach z metalowymi flekami, klapkach, ciężkich butach na grubych podeszwach i innych butach, które mogą sprzyjać kontuzjom zarówno właściciela obuwia jak i współuczestników kursu.

W okresie zimowym obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem na salę taneczną.

Należy pamiętać, że przez cały czas trwania kursu tańczymy w parze z druga osobą, w większym lub mniejszym kontakcie, więc ten wspólnie spędzony czas powinien być przyjemnością.

Na kurs można zapisać się:

  • Telefonicznie: +48 501 607 805 od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 21:00
  • Bezpośrednio w siedzibach Akademii Tańca
  • Przez formularz zamieszczony poniżej
Zgłaszam chęć udziału w następującym kursie
Dane uczestników kursu
Uczestnik 1
Uczestnik 2
1
0
Wybierz formę płatności