replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

Modern Jive dla singli i par poziom ZAAWANSOWANY - Szkoła Tu się Tańczy

Modern Jive dla singli i par poziom ZAAWANSOWANY

Poziom: zaawansowany

Numer kursu Data rozpoczęcia Data zakończenia Dzień Miejsce Informacje Instruktor
MJ2687 27 maj 2022 26 sierpień 2022 piątek 19:30 - 20:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1 godz.
Pałac Kultury i Nauki Cena dot. bloku 4 kolejn. zaj. po 1h. Wykup cały poziom 12 zaj. (3 bloki po 4 zaj. x 1h = 12h) za 290 zł Beata Wójcicka
120 zł/os

Na tym poziomie pokazywane są trudne kombinacje kroków i figur, które wymagają bardziej zaawansowanego prowadzenia. Na tym poziomie uczy się Panów bardziej precyzyjnego prowadzenia Pań, które muszą szybciej i lepiej na nie odpowiadać. Doskonalona jest technika prawidłowej pracy nóg i stóp w tańcu. Wszystko to ma na celu nauczenie dynamicznego i miękkiego tańca, ale przede wszystkim wygodnego, tak żeby czerpać przyjemność z tańczenia.

 

Ważne informacje:

 

Nieobecności

W przypadku opłaty za blok lub poziom i nieobecności na zajęciach, jest możliwość odrobienia zajęć w innym terminie, na innym kursie niż ten, na który jest się zapisanym. Warunkiem jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed zajęciami, na których się nie będzie, otrzyma się wtedy SMS-em kod, który należy okazać przed wejściem na odrabiane zajęcia. Kod ważny jest 1 miesiąc.

 

Ubiór

Na kursie nie jest wymagany specjalny strój.

Może to być tak zwany strój dzienny, taki, który jest wygodny, niekrępujący ruchów i umożliwiający podnoszenie rąk oraz swobodne wykonywanie kroków tanecznych w parze.

Dla Pań: spodnie, legginsy lub luźna spódnica, T-shirt, bluzka lub koszula, luźniejsza sukienka itp.

Dla Panów: dowolne długie spodnie (latem mogą być krótsze spodnie za kolano), T-shert, koszula, polo itp

Buty powinny być wygodne, umożliwiające swobodne stawianie kroków, dobrze trzymające się na nodze. Podeszwa najlepiej miękka i elastyczna, dająca możliwość lekkiego poślizgu (w przypadku butów sportowych raczej twarda guma/plastik). Po pierwszych zajęciach będzie można zorientować się, czy buty są odpowiednie.

Nie wymagamy specjalnych butów do tańca.

NIE POLECAMY:

  • Wąskich lub długich spódnic, które mogą uniemożliwić stawianie kroków i taniec w parze oraz bluzek utrudniających podnoszenie rąk;
  • Męskich koszulek bez rękawów i letnich spodni przed kolana;
  • Butów na miękkiej gumowej, antypoślizgowej podeszwie. Taka podeszwa utrudnia swobodne stawianie kroków, wykonywanie zwrotów i uniemożliwia wykonywanie figur obrotowych oraz dodatkowo obciąża stawy skokowe i kolanowe.
  • Butów na plastikowej, sztywnej podeszwie (grozi poślizgnięciem się na parkiecie), koturnach, szpilkach z metalowymi flekami, klapkach, ciężkich butach na grubych podeszwach i innych butach, które mogą sprzyjać kontuzjom zarówno właściciela obuwia jak i współuczestników kursu.

W okresie zimowym obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem na salę taneczną.

Należy pamiętać, że przez cały czas trwania kursu tańczymy w parze z druga osobą, w większym lub mniejszym kontakcie, więc ten wspólnie spędzony czas powinien być przyjemnością.

Na kurs można zapisać się:

  • Telefonicznie: +48 501 607 805 od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 21:00
  • Bezpośrednio w siedzibach Akademii Tańca
  • Przez formularz zamieszczony poniżej
Zgłaszam chęć udziału w następującym kursie
Dane uczestników kursu
Uczestnik 1
Uczestnik 2
1
0
Wybierz formę płatności