replika saat rolex fake rolex imitacion https://www.copieswatches.com/ relogio replica https://fakerolex.is/ gradewatches.com replica hublot replica richard mille perfectwatches.is

Taniec Towarzyski dla singli poziom początkujący - Szkoła Tu się Tańczy

Taniec Towarzyski dla singli poziom początkujący

Poziom: początkujący

Numer kursu Data rozpoczęcia Data zakończenia Dzień Miejsce Informacje Instruktor
TTS2797 03 czerwiec 2024 19 sierpień 2024 poniedziałek 20:00 - 21:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1,5 godz. Koszt 190 zł/mc lub 465 zł/poziom (3 m-ce)
Pałac Kultury i Nauki Cena dot. bloku 4 kolejn. zaj. po 1,5h Wykup cały poziom (12 zaj. - 3 bloki po 4 zaj. x 1,5h = 18h) za 465 zł Monika Sołowiej-Sulewska
190 zł/os
TTS2790 27 luty 2024 28 maj 2024 wtorek 20:00 - 21:30
Zaj. 1 x w tyg. i trwają 1,5 godz. Koszt 190 zł/mc lub 465 zł/poziom (3 m-ce)
Pałac Kultury i Nauki Cena dot. bloku 4 kolejn. zaj. po 1,5h Wykup cały poziom (12 zaj. - 3 bloki po 4 zaj. x 1,5h = 18h) za 465 zł Monika Sołowiej-Sulewska
190 zł/os

Jest to kurs idealny dla tych, co wolą przyjść na kurs tańca pojedynczo lub nie mają nikogo do pary. Lekko zmieniona formuła prowadzenia zajęć pozwala na naukę tańca z częstymi rotacjami w parach. Taki sposób nauczania wyrabia swobodę w tańcu, przełamuje nieśmiałość i daje świetną okazję do nawiązania nowych znajomości.

Program kursu dla początkujących

Nauka obejmuje trzy style taneczne:

 • tańce standardowe - walc angielski, walc wiedeński (walczyk), tango, quick step
 • tańce latynoamerykańskie - cha-cha-cha, salsa, merengue, jive, samba, rumba
 • tańce dyskotekowe - disco samba, disco swing oraz rock,n,roll

Naukę w pierwszym miesiącu zaczynamy od łatwiejszych tańców, z łatwo słyszalnym rytmem do których należą disco swing, disco samba, walc angielski, walczyk, tango, cha-cha, rock'n'roll. Pokazywane są kroki podstawowe i proste figury. Nauczana jest odpowiednia postawa, prawidłowy sposób ustawienia rąk w każdym stylu tanecznym oraz właściwe ustawienie względem siebie obojga partnerów, tak żeby swobodnie poruszać się w parze. Na kolejnych zajęciach powtarza się poznane elementy i dodaje nowe kroki i figury do już poznanych tańców. W kolejnych miesiącach stopniowo dodawane są nowe tańce. Na każdych zajęciach są tańce ze wszystkich w/w stylów tanecznych.

Czas trwanie kursu

 • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Zajęcia trwają 1,5 godz.
 • Kurs podzielony jest na poziomy zaawansowania, więc naukę tańca można kontynuować, kończąc jeden poziom i zaczynając kolejny.
 • W przypadku przerwania kursu, jest możliwość dołączenia w późniejszym czasie do innej grupy na poziomie, na którym skończyło się naukę.

Poziomy zaawansowania

Każdy poziom obejmuje 3 miesiące nauki, czyli 12 zajęć po 1,5h

 • początkujący
 • średniozaawansowany
 • zaawansowany
 • brązowy
 • srebrny
 • złoty
 • platynowy

Nieobecności

W przypadku nieobecności jest możliwość odrobienia zajęć w innym terminie. Warunkiem jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed zajęciami, na których się nie będzie, otrzyma się wtedy SMS-em kod, który należy okazać przed wejściem na odrabiane zajęcia. Kod ważny jest 1 miesiąc.

Ubiór

Kursy tańca towarzyskiego nawiązują do tradycji i pewnych norm obowiązujących w tańcu, tańczy się w parach i w towarzystwie innych osób, dlatego należy przestrzegać pewnych ogólnych zasad.

 • Strój powinien być wygodny, niekrępujący ruchów. umożliwiający podnoszenie rąk oraz swobodne wykonywanie kroków tanecznych w parze.
 • Wąskie lub długie spódnice mogą uniemożliwić stawianie kroków i taniec w parze.
 • W trakcie zajęć dużo się tańczy i zajęcia prowadzone są dość dynamicznie, mimo to typowy ubiór sportowy nie jest praktykowany na tego rodzaju kursach.
 • Buty oczywiście powinny być wygodne, umożliwiające swobodne stawianie kroków, dobrze trzymające się na nodze. Podeszwa najlepiej miękka i elastyczna.
 • Buty sportowe mogą utrudniać tańczenie tańców towarzyskich, ponieważ mają gumową, antypoślizgową podeszwę, która utrudnia swobodne stawianie kroków, wykonywanie zwrotów i uniemożliwia wykonywanie figur obrotowych oraz dodatkowo obciąża stawy skokowe i kolanowe, zwłaszcza gdy tańczymy bardziej zaawansowane figury.
 • Panie mogą mieć buty na obcasach jednak obcas nie powinien być zbyt wysoki, ponieważ w niektórych tańcach trzeba unosić się na palcach.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo własne i innych uczestników zajęć, nie wolno przychodzić w butach na plastikowej, sztywnej podeszwie (grozi poślizgnięciem się na parkiecie), koturnach, szpilkach z metalowymi flekami, klapkach, ciężkich butach na grubych podeszwach i innych butach, które mogą sprzyjać kontuzjom zarówno właściciela obuwia jak i współuczestników kursu.
 • W okresie zimowym obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem na salę taneczną.
 • Należy pamiętać, że przez cały czas trwania kursu tańczymy w parze z druga osobą, w większym lub mniejszym kontakcie, więc ten wspólnie spędzony czas powinien być przyjemnością.

Możliwość wyboru opłat za zajęcia:

 • Opłata standardowa za pojedyncze zajęcia – 50 zł/os. za 1,5h
 • Opłata promocyjna za blok* 4 kolejnych zajęć – 190 zł/os. za 1,5h (50zł + 50zł + 50zł + 40zł za ostatnie zajęcia w miesiącu)
 • Opłata promocyjna za poziom** 12 kolejnych zajęć - 465 zł za 1,5h (190 zł + 190 zł + 85 zł za ostatni miesiąc w poziomie)

* Blok – są to 4 kolejne zajęcia z określoną datą rozpoczęcia i zakończenia bloku;
** Poziom – są to 3 bloki z określoną datą rozpoczęcia i zakończenia bloku;

Przy opłatach promocyjnych otrzymujecie Państwo karnet upoważniający do rabatów i promocji.

 

Posiadaczy karnetów zachęcamy do skorzystania z rabatów:

 • 30% rabatu* na drugi równoległy** dowolny tańszy kurs tańca***
 • promocyjne ceny przy jednorazowej opłacie za blok lub pełny poziom
 • jednorazowy darmowy wstęp na wybraną imprezę cykliczną w Akademii Tańca z wyjątkiem imprez specjalnych
 • bezpłatny wstęp na treningi taneczne dla kursantów

*Z rabatu możemy skorzystać wyłącznie gdy mamy już wykupiony blok zajęć lub poziom i dotyczy on rabatu na inny blok natomiast nie obejmuje poziomu. Rabat nie obowiązuje przy wykupieniu pojedynczych zajęć i nie dotyczy płatności za pojedyncze zajęcia.

**Drugi równoległy kurs oznacza, że jest to kurs, który rozpoczął się w trakcie trwania pierwszego kursu (bloku 4 kolejnych zajęć + 7 dni).

*** Rabatem objęty może być drugi, równoległy tańszy kurs tańca, więc w przypadku gdy najpierw zapiszemy się na tańszy kurs, a później na droższy, wtedy odlicza się rabat tańszego od ceny droższego kursu. Rabatem mogą być objęte tylko bloki zajęć, nie obejmuje on pojedynczych zajęć, ani poziomu.

Uwaga!
Promocja nie obejmuje kursów intensywnych. Promocje nie mogą być łączone.
Promocje obowiązują za okazaniem karnetu.
Karnet należy wykorzystać w okresie, na jaki został wystawiony.

Honorujemy  karty:

Medicover Sport z dopłatą

PZU Sport z dopłatą

Zgodnie z regulaminem partnera.

Płatności można dokonać:

 • Bezpośrednio w naszych siedzibach płatność gotówką lub kartą.
 • Przelewem na konto:
  Tu Się Tańczy Akademia Tańca
  VW Bank Polska S.A.0,00,
  Nr konta: 40 2130 0004 2001 0221 5408 0001

Uprzejmie prosimy o dokonanie płatności przed rozpoczęciem kursu. Dokonana wpłata jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie zostanie wysłany do Państwa SMS z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w kursie.

Rodzaje płatności:

 • za pojedyncze zajęcia,
 • za blok - 4 kolejne zajęcia z określoną datą rozpoczęcia i zakończenia bloku;
 • za poziom - 12 kolejnych zajęć (3 bloki) z określoną datą rozpoczęcia i zakończenia poziomu.
W przypadku dołączenia do kursu od 2, 3 lub 4 zajęć z bloku, są następujące możliwości płatności:
1. Opłata za pojedyncze zajęcia wg cennika – opłata standardowa;
2. Opłacenie całego bloku wg cennika – opłata promocyjna, a zajęcia, na których się nie było można odrobić na innym kursie, niż ten, na który jest się zapisanym.
3. Cena promocyjna za pojedyncze zajęcia może obwiązywać wtedy, gdy jednocześnie wykupi się kolejny blok lub poziom.

 

Zwroty:

W przypadku gdy po pierwszych zajęciach stwierdzicie Państwo, że kurs Wam z jakiegoś powodu nie odpowiada, należy zgłosić to bezpośrednio po wyjściu z zajęć, wówczas cała wpłacona kwota zostanie zwrócona. Rezygnacja z kursu w późniejszym terminie spowoduje potrącenie kwoty za wykorzystane zajęcia w cenie za pojedyncze wejście.

 • W przypadku rezygnacji w trakcie opłacenia całego bloku wykorzystane zajęcia będą potraktowane jak zajęcia pojedyncze wg. cennika i zostanie zwrócona różnica.
 • W przypadku rezygnacji w trakcie trwania opłaconego całego poziomu wykorzystane zajęcia będą potraktowane jak zajęcia za blok lub pojedyncze zajęcia wg cennika i zostanie zwrócona różnica.

Zwrot pieniędzy nastąpi w takiej samej formie w jakiej zostały wpłacone.

 • W przypadku płatności przelewem prosimy o informację o zwrocie na adres e-mail: biuro@tusietanczy.pl lub pisemnie na recepcji w jednej z naszych lokalizacji. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem.
 • W przypadku płatności kartą, zwrot może zostać dokonany przy użyciu tej samej karty, którą była robiona płatność, w tej samej siedzibie szkoły tańca. 
 • W przypadku płatności gotówką, pieniądze zostaną zwrócone na podstawie potwierdzenia wpłaty.

Zwrot kartą lub gotówką wymaga osobistego przyjścia do naszej szkoły w godzinach jej pracy. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie wysyłając maila na adres: biuro@tusietanczy.pl lub telefonicznie: 501 607 805

Zapraszamy na zajęcia w Centrum Warszawy:

Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE
Pałac Kultury i Nauki
Pl. Defilad 1
00-901 Warszawa

Wejście do szkoły jest z dziedzińca Pałacu Kultury obok Sali Kongresowej. Najbliżej jest od ul. Emilii Plater. Należy przejść przez bramę, w której wisi nasze logo, a następnie kierować się na prawo do drzwi z naszym logo. Znajdujemy się na 2 piętrze. Wejście jest tylko po schodach.

Otwarte:
Poniedziałek — Piątek w godz. 17:00 - 21:30
Bezpośredni tel. do siedziby 510 132 118

Kontakt z biurem:

Informacje i zapisy: tel. 501 607 805  lub 22 654 34 35  Poniedziałek — Piątek w godz. 11:00 - 21:00

Na kurs można zapisać się:

 • Telefonicznie: +48 501 607 805 od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 21:00
 • Bezpośrednio w siedzibach Akademii Tańca
 • Przez formularz zamieszczony poniżej
Zgłaszam chęć udziału w następującym kursie
Dane uczestników kursu
Uczestnik 1
Uczestnik 2
1
0
Wybierz formę płatności