Kursy dla narzeczonych

 

Tradycyjnie zabawę weselną rozpoczyna pierwszy taniec Pary Młodej. Koncentruje uwagę wszystkich gości, ale też buduje wspólne wspomnienia świeżo upieczonych małżonków. Jest ważną częścią tradycyjnej zabawy weselnej, dlatego ważne jest aby wypadł dobrze. My pomagamy Wam stworzyć idealne wspomnienie i przygotować wspaniałe otwarcie hucznej biesiady.


Zapraszamy na kursy tańcalekcje indywidualne.


Na kursach tańca pierwszym tańcem jest walc angielski. Wybraliśmy ten taniec, bo jest duży wybór pięknych utworów do których można zatańczyć walca, krok podstawowy jest prosty i na jego bazie można zbudować atrakcyjną choreografię, przeplatając ją ciekawymi figurami i pozami.  i przede wszystkim ma wolne tempo, dzięki czemu łatwo można sobie poradzić z zatańczeniem nawet trudnych figur.


Najbardziej polecanym przez nas kursem i najchętniej wybieranym przez pary, jest kurs dla narzeczonych intensywny z rozszerzonym programem nauczania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, co znacznie przyspiesza proces nauczania. Na tym kursie oprócz walca angielskiego, nauczane są kroki taneczne do muzyki, do jakiej będą bawić się goście na Waszym weselu. Do szybkiej muzyki pop i disco proponujemy disco sambę, do wolniejszej – disco swinga, pokazane będą kroki podstawowe i kilka prostych figur, dodatkowo krok podstawowy do walczyka i rock’n’rolla.
Z naszego doświadczenia wiemy, że nauka dodatkowych tańców ma bardzo korzystny wpływ na naukę tego najważniejszego tańca, walca angielskiego.


W naszej ofercie mamy również kursy z rozszerzonym programem nauczania, które odbywają się raz w tygodniu oraz kursy tylko z walcem angielskim.
Kursy tańca dla narzeczonych, to nauka tańca w grupie innych par, które przygotowują się do tej samej ceremonii weselnej. Takie towarzystwo bardzo dopinguje do nauki i jednocześnie pomaga pozbyć się stresu, który towarzyszysz występom przed publicznością.

Dla par, które chcą wybrać swój wyjątkowy utwór muzyczny, inny niż walc angielski, zależy im na indywidualnej choreografii lub po prostu nie mogą uczęszczać na regularne zajęcia proponujemy lekcje indywidualne. Pary, które ukończyły kurs tańca dla narzeczonych, mogą na dodatkowej lekcji doszlifować poznaną choreografię i dodać do niej indywidualne rozwiązania choreograficzne.

 

Poziom:

Kursy dla narzeczonych - intensywny rozszerzony (zobacz też Kursy rozszerzone poniżej)

Poziom: początkujący

Kurs przygotowuje do pierwszego tańca, którym jest walc angielski, do którego układana jest prosta i atrakcyjna choreografia. W programie są dodatkowe tańce do zabawy z gośćmi. Kurs jest intensywny, bo odbywa

N2617
Rusza od 02 marzec 2020
Lokalizacja:
Dzień: poniedziałek 20:00 - 21:30, czwartek 20:00 - 21:30 Zapisz sie
czytaj więcej

Kursy dla narzeczonych - rozszerzony

Poziom: początkujący

Kurs rozszerzony jest  wybieranym przez te pary, które wolą zajęcia z mniejszą częstotliwością. W programie, oprócz walca angielskiego są dodatkowe tańce do zabawy z gośćmi

N2610
Rusza od 10 luty 2020
Lokalizacja: Puławska 73/75
Dzień: poniedziałek 18:30 - 20:00
Kurs trwa 6 tyg. Zajęcia 1 x w tyg. Łącznie 6 spotkań po 1,5h - 9 h Zapisz sie
czytaj więcej